Компліменти чоловікові своїми словами, в прозі, українською мовою

Підібрали оригінальні компліменти чоловікові своїми словами, в прозі, українською мовою для посмішки і гарного настрою

Велика підбірка шикарних компліментів чоловікові в прозі, українською мовою

Як я боялася помилитися… не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд — не моя фантазія… стільки думок промайнуло в моїй голові: ні, така як я… навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я… Я повинна забути, не думати… А як же той погляд? Ні, мені здалося… Ти — чоловік, про якого я мріяла, марила… Невже це можливо?

Цей піджак тобі так іде! Ти в ньому просто красень!

Ми проживемо з тобою довге щасливе життя і кожне її мить будемо насолоджуватися один одним.

Мені пощастило мати справу з хлопцем, який знає як поводитися з дівчиною.

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає затерявшимся в море кораблів. Ти незамінний!

Мені здається, не всі дівчата можуть сказати, що вони щасливі, як і я. Причиною такого щастя є найкрасивіший, самий розумний і талановитий чоловік, в якого я просто шалено закохана

Часу проведеного з тобою мені постійно мало, тому що, скільки б не знаходилися разом, мені здається, що пройшла всього одна хвилина. Спасибі тобі величезне за те, що навіть серед сірих буднів, дощової погоди і зимової холоднечі ти даруєш мені відчуття квітучою і дуже теплої весни, яка прокидається в моїй душі. Тільки твої руки можуть обіймати так ніжно і міцно одночасно, тільки в твоїх руках мені хочеться перебувати цілодобово, спасибі тобі за це, улюблений

Мій чарівний рідна Людина! Затьмарити тебе не зможе навіть ніч!

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і самий улюблений хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді навіть заздрю сама собі. Ти хлопець, про якого я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе самим щасливим людиною. Будь щасливий завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Дивіться також:  Компліменти чоловікові в прозі, своїми словами, українською мовою

Як добре обіймати тебе, говорити з тобою і просто радіти тому, що ти поруч.

Дбайливий сім’янин, якого всі люблять і поважають.

Я напишу пару слів. Але вони будуть означати ВСЕ. Люблю тебе.

Коли ти цілуєш мене, я думала, що зійду з розуму. Ти приголомшливий.

Хлопці не люблять компліменти, тому я і не буду тебе хвалити, а просто скажу, який ти насправді. Ти — сміливий і рішучий, безстрашний і наполегливий, розумний і хитрий, красивий і чарівний, цікавий і різносторонній, щирий і добрий, сильний і хоробрий — справжній чоловік, справжній приклад героя сучасності.