Найкращі побажання в дорогу

Підібрали оригінальні найкращі побажання в дорогу для посмішки і гарного настрою

Велика підбірка шикарних побажань в дорогу

Нехай на шляху зустрічаються тільки чуйні люди.

Бажаю вам щасливого шляху, нехай дорога буде рівною і приємною. Нехай в подорожі вам зустрічаються лише добрі люди. Нехай з вами трапляються тільки приємні події. Нехай Господь збереже вас від бід.

Прийми від мене побажання щасливої дороги в дорогу. Нехай вона буде без турбот і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти заслуговуєш!

Попутного вітру!

Комфортного стану душі на всьому протязі шляху.

Доброго й щасливого шляху. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів та інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжували чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Від усієї душі бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень, і лише позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Нехай до коліс прилипають тільки щасливі лотерейні квитки і великі купюри!

Нехай дорога дасть тобі тільки найкраще, що в ній є.

Якнайшвидшого повернення!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

До швидкої зустрічі!

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Бажаю щасливої дороги! Нехай благополучній буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна на протязі всієї поїздки, а серце хай радіє і насолоджується кожною чудовою миттю цієї подорожі.

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться побажати тобі, щоб літак летів спокійно і легко. Хай твого серця не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої дороги!

Дивіться також:  Побажання в дорогу в прозі, українською мовою

Бажаю тобі комфортного місця в шляху і щоб поїздка видалася вдалою!

Нехай на шляху зустрічаються тільки м’які купини.

Везіння в дорозі.

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде повна яскравих відкриттів і яскравих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне — ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

Від усієї душі бажаю щасливої дороги! Нехай доля буде прихильною і поруч будуть тільки хороші, добрі люди! Бажаю здійснення усіх планів і сподівань!

Щоб дорога тобі легко скорилася і не була тернистою по всьому маршруту слідування!